Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Cultiwool

Cultiwool - CRB Small Propagator Priza në një tabaka

Cultiwool - CRB Small Propagator Priza në një tabaka

Çmimi i rregullt £12.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £12.00 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:

Cultilène është një nga prodhuesit kryesorë të substratit në botë. Ata kanë një reputacion të madh në industri si një kompani që vë në vend të parë kultivuesin. Kubat e leshit të gurit Cultilène janë bërë për t'iu përshtatur blloqeve të vogla të vrimave dhe furnizohen në një tabaka të lehtë për t'u përdorur. Kubet kanë një raport efektiv ajër-ujë dhe një homogjenitet të besueshëm me forcë të madhe dhe stabilitet dimensionale dhe kontrollueshmëri të shkëlqyer. Kjo media është inerte dhe pa patogjene.

Dimensionet: 25mm x 25mm x 40mm
Shikoni detajet e plota