Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Philips

Philips: Llambat

Philips: Llambat

Çmimi i rregullt £44.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £44.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:106032

Mirë se vini në gamën e gjerë të llambave nga Philips Lighting. Mbulon llamba LED, halogjene dhe fluoreshente për shtëpinë, zyrën, makinën tuaj dhe më shumë. Ato vijnë në një larmi mbresëlënëse formash, stilesh dhe pajisjesh. Nëse dëshironi të krijoni atmosferën perfekte për hapësirën tuaj të jetesës, të aktivizoni zonën tuaj të punës, të eksploroni se si ngjyra shton ambientin, të plotësojë dekorin tuaj ose thjesht të kurseni energji dhe të reduktoni faturat e shtëpisë, ka diçka për ju. Dhe nuk duhet të jetë sfidë për të gjetur atë që është më e mira për ju, sepse ne kemi lançuar Bulb Advisor. Është argëtues dhe i lehtë për t'u përdorur dhe ju siguron që gjithmonë të zgjidhni llambën e duhur për nevojat tuaja.
Shikoni detajet e plota