Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Chikamasa

Chikamasa - Gërshërë krasitjeje TS5

Chikamasa - Gërshërë krasitjeje TS5

Çmimi i rregullt £10.49 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £10.49 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:5405

Gërshërët e krasitjes Chikamasa i kanë rrënjët në Japoni, pasi ky stil gërshërësh është krijuar në vend për më shumë se 100 vjet. Të bëra nga çeliku me karbon të lartë me cilësi të lartë, këto krasitëse prerëse prodhohen dhe montohen në shtëpi dhe kalojnë nëpër procese të rrepta të kontrollit të cilësisë që sigurojnë se ato janë zgjedhja më e mirë për kopshtarët kudo.

TIPARET:
  • Sipërfaqja e prerjes 50 mm
  • Prerja e tehut për të parandaluar bllokimin
  • Bërë nga çeliku i karbonit me cilësi të lartë
  • Dorezë e veshur që nuk rrëshqet
  • Përdredhëse për jetë më të gjatë
Shikoni detajet e plota