Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Canna

Canna - çelës

Canna - çelës

Çmimi i rregullt £6.48 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £6.48 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:89777

Çelësi CANNA e bën hapjen e shisheve të mëdha CANNA 5L dhe 10L shumë më të lehtë, me dizajnin e tij ergonomik dhe dorezën e lehtë për t'u mbajtur, kjo është një domosdoshmëri për të gjithë entuziastët e CANNA.
Shikoni detajet e plota