Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Canna

Canna - Coco: Natyral - 50Ltr

Canna - Coco: Natyral - 50Ltr

Çmimi i rregullt £13.49 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £13.49 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:84222

CANNA Coco Natural është një medium bimor natyral me bazë koko, i cili i ofron kopshtarit dhe bimëve të tij avantazhe në krahasim me nënshtresat e tjera:
  • CANNA Coco Natural është një produkt organik që është shumë i izoluar dhe pa viruse të dëmshme ose sëmundje të tokës.
  • CANNA Coco Natural ka një sistem të shkëlqyer uji/ajri, që ofron rrethanat ideale për këtë metodë kultivimi.
  • CANNA Coco Natural mund të përdoret disa herë.

CANNA Coco Natural = cilësi

CANNA Coco Natural është prodhuar në të njëjtën mënyrë si CANNA Coco Professional Plus. CANNA Coco Natural përbëhet nga 100% coco thekone, të prodhuara në Indi gjatë përpunimit të arrës së kokosit. Procesi i prodhimit i nënshtrohet kontrolleve të rrepta të cilësisë, kështu që ne mund të garantojmë cilësinë e këtij produkti.

Më pak buffering do të thotë më shumë kontroll

Buferimi i CANNA Coco Natural nuk është aq i rëndë sa CANNA Coco Professional Plus. Do të thotë që ju keni më shumë kontroll mbi procesin e buferimit dhe keni më shumë ndikim në rritjen dhe lulëzimin e bimës. Nëse dëshironi ta para-buferoni këtë coco në të njëjtin nivel si kushëriri i tij premium, ia vlen t'i hidhni një sy agjentit buffer CANNA COGr.

Falë zbutjes së dritës dhe gjithashtu paranjohjes së lehtë, ky produkt është shumë më i lehtë. Kjo do të thotë se ka më pak ujë në qese. Ky produkt peshon 11-12 kilogramë dhe për këtë arsye transportohet lehtë. Ju vetëm duhet ta lini të zhytet në ujë pak më shumë në dhomën tuaj të rritjes.

Në përgjithësi, ky është një produkt shumë i besueshëm. Jo aq e lehtë për t'u përdorur sa CANNA Coco Professional Plus. Zgjedhja është e juaja se cilën nga të dyja preferoni!

Shikoni detajet e plota