Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Canna

Canna - Coco: (Set A&B)

Canna - Coco: (Set A&B)

Çmimi i rregullt £14.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £14.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:84182

Zhbllokoni potencialin e plotë të bimëve tuaja në një substrat kokosi me CANNA Coco A & B , zgjidhja më e mirë e lëndëve ushqyese profesionale si për fazat e rritjes ashtu edhe për lulëzimin. Kjo paketë e plotë e lëndëve ushqyese përmban të gjithë elementët thelbësorë që u nevojiten bimëve tuaja për zhvillim dhe lulëzim optimal.

Karakteristikat kryesore të CANNA Coco A & B :

  1. Thjeshtësia dhe efikasiteti : Falë karakteristikave unike të substratit koko, CANNA COCO thjeshton procesin e kultivimit duke ofruar një formulim të vetëm, gjithëpërfshirës si për fazat e rritjes ashtu edhe për fazat e lulëzimit. Nuk ka nevojë të kaloni midis varianteve Vega dhe Flores; CANNA COCO thjeshton procesin, duke e bërë atë jashtëzakonisht të përshtatshëm për përdoruesit.

  2. Zbatim i gjithanshëm : CANNA COCO është projektuar për shkathtësi dhe mund të përdoret në një gamë të gjerë sistemesh ujitjeje, duke përfshirë sistemet 'nga mbeturinat', sistemet e përmbytjeve dhe sistemet e baticës dhe rrjedhës. Kjo përshtatshmëri siguron që ju të mund të përdorni CANNA COCO në mjedise të ndryshme rritjeje.

  3. Formula e pasur me lëndë ushqyese : Vitet e kërkimit të përkushtuar në përzierjet e vazove, kullimin dhe analizën e gjetheve kanë arritur kulmin me zhvillimin e CANNA COCO . Kjo formulë është e pasur me minerale me vlerë të lartë dhe kelate natyrale, acide humike dhe fulvic. Këta komponentë punojnë në harmoni për të lehtësuar përthithjen optimale të lëndëve ushqyese për bimët tuaja.

  4. Rezultatet e vërtetuara : Kultivuesit në mbarë botën kanë përshëndetur CANNA COCO për aftësinë e saj për të nxitur rritjen shpërthyese dhe lulëzimin pjellor. Rezultatet flasin vetë, duke e bërë CANNA COCO një zgjedhje të besueshme për kultivuesit profesionistë.

  5. Sistemi ushqyes A&B : CANNA COCO përdor një sistem ushqyes me dy pjesë, i përbërë nga një pjesë A dhe një pjesë B. Kjo ndarje është thelbësore sepse kur disa elementë në të dyja pjesët përzihen para kohe, ato mund të formojnë bllokime që pengojnë përthithjen e lëndëve ushqyese nga bima. Për të shmangur këtë, thjesht shtoni së pari komponentin A dhe më pas ndiqni komponentin B për shpërndarjen pa probleme të lëndëve ushqyese.

Si përmbledhje, CANNA Coco A & B është çelësi juaj për një përvojë të thjeshtuar, efikase dhe të pasur me lëndë ushqyese të rritjes së substratit koko. Pavarësisht nëse jeni një kultivues me përvojë ose sapo po filloni, kjo zgjidhje profesionale ushqyese është krijuar për të ndihmuar bimët tuaja të lulëzojnë gjatë të gjitha fazave të rritjes. Me CANNA Coco A & B , ju nuk po rriteni vetëm; ju jeni duke kultivuar sukses dhe bollëk.

Shikoni detajet e plota