Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Canna

Canna - Bio Vega

Canna - Bio Vega

Çmimi i rregullt £16.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £16.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:105423

Plehrat BIOCANNA janë bërë me përbërës organikë dhe janë zhvilluar veçanërisht për kultivim në përzierjet e vazove.

Bio Vega është zhvilluar posaçërisht për fazën e rritjes së bimëve. Bio Vega është i pasur me azot betainë shumë të absorbueshëm që çlirohet sipas nevojave të bimës.

Plehrat BIOCANNA janë 100% organike dhe të zhvilluara veçanërisht për kultivim në përzierje në vazo. Produktet e rritura me plehra BIOCANNA mund të quhen organike, me kusht që të rriten organik dhe në përputhje me udhëzimet ndërkombëtare. CANNA mbron procesin e prodhimit nga prodhimi i papërpunuar deri te produkti përfundimtar, në mënyrë që të garantoni rezultatin më të mirë.
Shikoni detajet e plota