Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Canna

Canna - Bio Rhizotonic

Canna - Bio Rhizotonic

Çmimi i rregullt £49.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £49.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:105307

 • Stimuluesi më i fuqishëm i rrënjëve për rritjen organike.
  • BioRHIZOTONIC është një stimulues rrënjë 100% natyral, organikisht i certifikuar (OMRI)
  • BioRHIZOTONIC përmban një sërë vitaminash, duke përfshirë vitaminat B1 dhe B2
  • BioRHIZOTONIC stimulon zhvillimin e rrënjës (qimeve), majave të rrënjëve dhe rrit rezistencën e bimës

  Një sistem i fuqishëm rrënjor siguron që bima të absorbojë më shumë lëndë ushqyese dhe të rritet më shpejt. BioRHIZOTONIC ka një efekt të dukshëm vitalizues te bimët. Falë BioRHIZOTONIC , bimët i shtrijnë më shpejt rrënjët në të gjithë nëntokën. Kjo është arsyeja pse BioRHIZOTONIC është, ndër të tjera, një ilaç ideal për bimët e stresuara siç janë prerjet gjatë mbjelljes në vazo.

  BioRHIZOTONIC gjithashtu rikthen dhe forcon bimët që janë të pashëndetshme ose që duken keq.

Shikoni detajet e plota