Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Canna

Canna - Bio Boost - Stimulues i lulëzimit të bimëve

Canna - Bio Boost - Stimulues i lulëzimit të bimëve

Çmimi i rregullt £19.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £19.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:105428

Bio Boost është një stimulues natyral i lulëzimit për rritjen e produktivitetit dhe shijet e pasuruara. Bio Boost është plot me përbërës bioaktive dhe një tonik i shkëlqyer për bimët tuaja. Siguron rritjen e metabolizmit që u nevojitet bimëve pikërisht në fillimin e lulëzimit. Rezultati është një frutifikimi i fortë dhe i fuqishëm me një rritje të përmbajtjes së frutave dhe sheqerit. Bimët janë më të shëndetshme, më të forta dhe më rezistente ndaj infektimeve dhe sëmundjeve. Bio Boost siguron një rendiment më të mirë si në cilësi ashtu edhe në sasi.
Shkalla e hollimit: 20 ml për 10 litra.
Shikoni detajet e plota