Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Canna

CANNA - Aqua Clay (çantë 45 litra)

CANNA - Aqua Clay (çantë 45 litra)

Çmimi i rregullt £15.95 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £15.95 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:02-050-035

CANNA Clay Pebbles janë fishekë balte të pjekur që formojnë një substrat ideal për përdorim nga kultivues me përvojë. Falë strukturës së tyre unike, CANNA Clay Pebbles ofron bazën ideale për kultivuesit që duan të kontrollojnë aplikimin e lëndëve ushqyese dhe nivelin e lagështisë së bimëve të tyre gjatë gjithë procesit të kultivimit në një mënyrë të thjeshtë. Guralecët CANNA Clay janë prodhuar nga lloje të veçanta balte që kanë një përmbajtje të ulët të kripës së tretshme. Për shkak të kësaj, ato janë veçanërisht të përshtatshme për përdorim në sistemet e kultivimit hidroponik.

  • Guralecët CANNA Aqua Clay kanë porozitet të lartë dhe përmbajtje të lartë ajri që stimulojnë zhvillimin e rrënjëve të forta që kapin mirë nënshtresën. Rrënjët e forta nënkuptojnë rendimente më të mëdha.
  • Guralecët Aqua Clay janë inorganike, kanë një vlerë pH neutrale, janë pa kërpudha dhe nuk kalbet.

Guralecët CANNA Aqua Clay ju japin bazën për rritje dhe lulëzim optimal.

Rekomandohet përdorimi me CANNA Aqua Vega dhe CANNA Aqua Flores

Shikoni detajet e plota