Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Buddhas Tree

Pema e Buddhave - PK 9/18

Pema e Buddhave - PK 9/18

Çmimi i rregullt £74.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £74.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:84021

Pema Buddhas është e vetmja zgjidhje e tretshme PK 9-18 e disponueshme aktualisht në treg, e krijuar në Mbretërinë e Bashkuar nga një kompani që ka një nga katër kimistët më të mirë në botë që punon me ta, i cili formulon plehra për shumë nga prodhimet ushqimore që thyen rekordin botëror. prodhuesit. Ata kanë prodhuar këtë formulë që premton të rrisë rendimentin me të paktën 40%.

Buddhas Tree PK 9-18 rrit marrjen e bimëve të lëndëve ushqyese dhe vajrave dhe sheqernave natyrale të bimëve duke e bërë bimën të rritet në potencialin e saj të plotë, që do të thotë rendimente më të rënda dhe kultura më intensive. Këtë e arrin duke zbërthyer enzimat në rrënjët e bimës që krijon rrënjë më të shëndetshme. Kjo zgjidhje e tretshme gjithashtu inkurajon marrjen e më shumë fosforit dhe kaliumit, i cili është i shkëlqyeshëm për shëndetin dhe rritjen e bimëve tuaja. Klientët vendas që kanë pasur kënaqësinë të përdorin këtë produkt janë habitur me cilësinë e luleve të tyre, ankesa e tyre e vetme ishte rritja masive e aromave natyrale të bimëve të tyre, për shkak të kulturave shumë më të forta. Por një aromë e fortë është shenjë e një bime të shëndetshme.

Njerëzit në Buddhas Tree sfidojnë çdo kompani që prodhon lëndë ushqyese ose përforcues PK që t'i testojnë produktet e tyre nga rregullatorët e BE-së dhe të shkojnë kokë më kokë në cilësinë dhe rendimentin e të korrave. Edhe ato që janë shumë më të shtrenjta për kultivuesit në nivelet më të larta të tregut, pasi ata besojnë se produkti ofron produktin më të mirë për të maksimizuar rendimentin dhe shëndetin e të korrave. Ky përforcues i lulëzimit është prodhuar jashtë industrisë së hortikulturës nga një biokimist bujqësor dhe kultivues me dekada përvojë, për të sjellë produktin më të mirë dhe më të sigurt të mundshëm për kultivuesit dhe nuk synojnë të prodhojnë asnjë lëndë tjetër ushqyese pasi tregu tashmë ka lëndë ushqyese të shkëlqyera. të disponueshme si Teknologjia e Rritjes (Ionic), Canna, Plant Magic dhe Plagron për të përmendur disa. Përdorni Buddhas Tree 9-18 për të komplimentuar këto lëndë ushqyese të shkëlqyera, përdorni atë krahas tyre për një rezultat të mahnitshëm çdo herë.

Shikoni detajet e plota