Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Boveda

Boveda - Kontrolli i lagështisë: 62%

Boveda - Kontrolli i lagështisë: 62%

Çmimi i rregullt £4.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £4.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:06678

Kontrolli i lagështisë në dy drejtime i patentuar i Boveda-s i përgjigjet vazhdimisht kushteve të ambientit duke shtuar ose hequr lagështinë për të ndikuar në mjedisin e mbyllur dhe për të dhënë nivelin e paracaktuar RH (lagështia relative) të printuar në paketë.
Shikoni detajet e plota