Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Athena Nutrients

Athena Nutrients - Blended Line PK

Athena Nutrients - Blended Line PK

Çmimi i rregullt £20.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £20.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:710424

Athena PK shërben si një përforcues i balancuar mirë i lulëzimit që plotëson në mënyrë të përsosur plehrat tanë Bloom. Ky përforcues i lëngshëm i krijuar me përpikëri është formuluar posaçërisht për të plotësuar ushqimin e bimëve gjatë fazës së lulëzimit të mesëm dhe të vonë. Ndryshe nga shumë përforcues të tjerë PK në treg, Athena PK është projektuar me vetëdije për të siguruar sasinë e saktë të Fosforit dhe Kaliumit shtesë që u nevojitet bimëve me rendiment të lartë për prodhim optimal.

Një çështje e zakonshme me përforcuesit e tjerë të PK është sasia e tepërt e këtyre elementëve që ato përmbajnë, duke çuar në një mori problemesh si disponueshmëria e reduktuar e Kalciumit dhe Magnezit thelbësor. Në Athena, ne e kuptojmë rëndësinë e mbajtjes së biodisponueshmërisë elementare të ekuilibruar gjatë fazës së lulëzimit, pasi ajo ndikon drejtpërdrejt në prodhimin e vajrave thelbësorë esencialë dhe terpeneve.

Me Athena PK, mund të besoni se biodisponueshmëria elementare është kalibruar me kujdes për të promovuar zhvillimin e shëndetshëm të luleve pa kompromentuar disponueshmërinë e lëndëve të tjera ushqyese jetike. Është zgjidhja perfekte për të siguruar prodhim maksimal dhe për të inkurajuar sintezën e vajrave esencialë dhe terpeneve me cilësi të lartë në bimët tuaja.

Shikoni detajet e plota