Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

MGN Nutrients

Atami - Coco e larë dhe e pjekur (50 L)

Atami - Coco e larë dhe e pjekur (50 L)

Çmimi i rregullt £12.95 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £12.95 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:HYD-2942

Washed & Buffered Cocos është një substrat i përbërë nga 100% fibra koko të larë dhe të puferuar që nuk përmban plehra. Kjo garanton një përçueshmëri elektrike tepër të ulët (EC). Ky substrat ofron të gjitha përfitimet e rritjes në Atami Cocos me cilësi të lartë, por pa pleh, i cili ju lejon të aplikoni ushqimin e zgjedhur që nga fillimi i rritjes. Për këtë arsye, Cocos Washed & Buffered është gjithashtu ideale për fidanë dhe prerje.

EC:< 0,3

Shikoni detajet e plota