Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Atami

Atami - Substrat Coco - 50L

Atami - Substrat Coco - 50L

Çmimi i rregullt £13.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £13.00 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:atami coco sub50l

SUBSTRAT ATAMI COCOS - 50L

Cocos Substrate është një kompost me cilësi të lartë i përbërë nga fibra kokosi të nxjerra nga mezokarpi i arrës së kokosit. Është një produkt 100% natyral dhe i projektuar në mënyrë që të mund të përdoret menjëherë.
 
Nënshtresa Cocos përmban një pleh bazë bimor. Për shkak të strukturës së kokos, ai mund të ruajë lëndë ushqyese që janë vazhdimisht të disponueshme për bimën.
 
Cocos Substrate prodhohet në kushte të kontrolluara, gjë që është një garanci e cilësisë dhe ofron mundësinë e përdorimit të tij pa pushim pas çdo cikli rritjeje. Ai mund të thithë shumë ujë në një periudhë të shkurtër kohore dhe gjithashtu mund të japë ujë me shpejtësi dhe me bollëk.
Rrënjët kanë gjithashtu shumë oksigjen në dispozicion, gjë që i mban ato aktive. Pavarësisht mungesës së ujit të mbetur, gjithmonë ka lagështi të mjaftueshme për bimën.

VLERA KYÇE:

  • Struktura e ajrosur
  • koko me cilësi të lartë
  • Zhvillimi optimal i rrënjëve
  • Substrat 100% i rritjes natyrore
  • I larë, i zier me avull dhe i pjekur
  • I lirë nga patogjenët
  • Çertifikuar me cilësi RHP
  • e fekonduar lehtë që zgjat 1 javë
Shikoni detajet e plota