Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Advanced Nutrients

Ushqyes të avancuar - Tepër

Ushqyes të avancuar - Tepër

Çmimi i rregullt £24.05 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £24.05 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:11108522

Kthejini bimët tuaja në prodhues kampionë me Overdrive® . Me një raport NPK prej 1-5-4, ky ngurtësues premium i luleve të sythave fton kopshtin tuaj të ruajë performancën maksimale deri në vijën e finishit. Ekipi i tyre i shkencëtarëve projektoi Overdrive me sasi ideale të fosforit dhe magnezit për të krijuar kushtet optimale për katalizimin e transferimeve të energjisë brenda bimëve tuaja, në mënyrë që ata të kenë mundësi të bollshme për të grumbulluar sythat përpara se t'i shpëlani.

  • Bimët vazhdojnë të grumbullohen në peshën e luleve vonë në lojë, duke rezultuar në lule të rënda
  • Krijon kushte për të siguruar një rritje të papritur të energjisë për të mbajtur performancën maksimale gjatë gjithë vrapimit tuaj
  • Ushqimi i fortë optimizon jetëgjatësinë e bimëve
Shikoni detajet e plota