Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Advanced Nutrients

Ushqyes të avancuar - Përfundim i përsosur

Ushqyes të avancuar - Përfundim i përsosur

Çmimi i rregullt £21.95 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £21.95 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:86642

Rritni bimë të sigurta dhe me shije me Finish Flawless ® . Ky biostimulant premium pastron bimët nga ndotësit, metalet e rënda dhe kripërat e plehrave, kështu që kur jeni duke kuruar sythat, ata mbajnë të paprekura shijet dhe aromat e tyre më të pastra. Terapia e kelimit dhe një regjim agjërimi largojnë toksinat nga mediumi ushqyes dhe i lejojnë bimët të pastrohen nga lëndët ushqyese të ruajtura përpara korrjes.

  • Përzierja jonë pronësore e teknologjisë kelate lidh metalet e rënda dhe i nxjerr ato nga bimët, duke siguruar një produkt përfundimtar më të sigurt
  • Kelatet shkojnë për të punuar në kopshtin tuaj, ata gjuajnë dhe kapin jone të elementuar
  • Kelatet e stabilizuara dhe sulfati i magnezit largojnë nitratet dhe sulfatet
  • Raporti më i lartë C:N nga kushtet ideale nxit përmbajtje më të lartë të sheqerit në lulet e pjekura
  • Lulja thith sasinë e duhur të magnezit për të shtyrë deri në maturim
  • Tërheq azotin në kohën optimale për të ruajtur madhësinë e rendimentit


Finish Flawless ® është projektuar posaçërisht për përdorim me mjedise të ndryshme të rritjes hidroponike dhe të gjitha sistemet e rritjes së vazhdueshme me ushqim të lëngshëm, si p.sh. aeroponikë, ujitje me pika dhe emetues, NFT, përmbytje dhe kullim dhe kultura me ujë të thellë.

KUJDES: Finish pa të meta ® është plotësisht i pajtueshëm me të gjithë lëndët ushqyese bazë perfekte me pH, si dhe me të gjithë lëndët ushqyese dhe suplementet me bazë perfekte jo pH dhe të gjithë lëndët ushqyese dhe suplementet bazë të konkurrencës.

SHËNIM: Në Advanced Nutrients, ne nuk përdorim paclobutrazol, daminozide ose ndonjë rregullator tjetër të ndaluar të rritjes së bimëve në produktet tona.

Shikoni detajet e plota