Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Advanced Nutrients

Ushqyes të avancuar - ndezës i sythave

Ushqyes të avancuar - ndezës i sythave

Çmimi i rregullt £44.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £44.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:p-1951

Rritni produktivitetin e luleve me Bud Ignitor ® , fuqizuesi kryesor i sythave në industri për fillimin e fazës së lulëzimit. I krijuar me raporte optimale të fosforit, kaliumit dhe leshterikëve, Bud Ignitor ofron një ose dy përfitime për kultivuesit. Ai optimizon kushtet për një fillim më të fortë të lulëzimit, ndërsa u siguron kulturave tuaja me vlerë të lartë ushqimin e specializuar që u nevojitet për të maksimizuar rendimentet shpërthyese.

  • Raporti optimal PK mbështet fillimin dhe maturimin e luleve
  • Vitaminat dhe mineralet e leshterik krijojnë kushte optimale për rritjen e sythave
  • Mbështet kushtet për performancën maksimale të luleve, duke përfshirë shijen, fuqinë dhe aromën më të mirë


Bud ndezës ® është projektuar posaçërisht për përdorim me mjedise të ndryshme të rritjes hidroponike dhe të gjitha sistemet e vazhdueshme të rritjes së ushqimit të lëngshëm si aeroponika, ujitja me pika dhe emetuesit, NFT, përmbytja dhe kullimi dhe kultura me ujë të thellë.

KUJDES: Bud ndezës ® është plotësisht i pajtueshëm me të gjithë lëndët ushqyese bazë perfekte me pH, si dhe me të gjithë lëndët ushqyese dhe suplementet me bazë perfekte jo pH dhe të gjithë lëndët ushqyese dhe suplementet bazë të konkurrencës.

Shikoni detajet e plota