Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Advanced Nutrients

Ushqyes të avancuar - Big Bud® - Përforcues i lulëzimit

Ushqyes të avancuar - Big Bud® - Përforcues i lulëzimit

Çmimi i rregullt £38.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £38.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:83522

Maksimizoni potencialin e kopshtit tuaj dhe dëshmoni një kulture të bollshme dhe të lulëzuar me ndihmën e përforcuesit të njohur të lulëzimit të trashëgimisë BIG BUD® të ADVANCED NUTRIENTS . Kjo formulë e jashtëzakonshme është çelësi juaj për të arritur një raport ideal PK në kopshtin tuaj, duke rezultuar në një bollëk sythash të fortë dhe rrëshirë që do t'ju lënë të mahnitur.

Zbuloni përfitimet e shumta të përdorimit të BIG BUD® by ADVANCED NUTRIENTS në kopshtin tuaj:

  1. Rendiment i përmirësuar : Arritni një korrje të bollshme dhe të bollshme me raportin optimal PK të ofruar nga BIG BUD® . Kopshti juaj do të shpërthejë me sytha të rëndë dhe të fuqishëm, duke siguruar një korrje të dobishme.

  2. Ushqyes shumë të absorbueshëm : Bimët tuaja do të lulëzojnë me format shumë të absorbueshme të kaliumit dhe fosforit të përfshira në BIG BUD® , duke siguruar që ato të marrin lëndët ushqyese që u nevojiten për rritje të fuqishme.

  3. Struktura të forta lulesh : Lëndët e para me cilësi të lartë në BIG BUD® krijojnë kushte optimale për forcimin dhe vëllimin e strukturave të luleve, duke rezultuar në bimë më të shëndetshme dhe më të qëndrueshme.

  4. Raporti PK i balancuar : Raporti i kalibruar saktësisht 3:1 PK në BIG BUD® jo vetëm që maksimizon masën e sythave, por gjithashtu minimizon rrezikun e ndotjes nga metalet e rënda, duke siguruar pastërtinë e të korrave tuaja.

  5. Përdorimi i gjithanshëm : BIG BUD® është projektuar posaçërisht për përdorim me mjedise të ndryshme të rritjes hidroponike dhe të gjitha sistemet e rritjes së vazhdueshme me ushqim të lëngshëm, duke përfshirë aeroponinë, ujitjen me pika, emetuesit, NFT, përmbytjen dhe kullimin dhe kulturën e ujit të thellë. Ai i përshtatet të dy entuziastëve me përvojë hidroponike dhe fillestarëve.

  6. Përputhshmëria : BIG BUD® është i pajtueshëm me të gjithë lëndët ushqyese bazë perfekte me pH, lëndët ushqyese dhe suplementet me bazë perfekte jo pH, si dhe me lëndët ushqyese dhe suplementet bazë të konkurrentëve. Kjo përputhshmëri ofron fleksibilitet dhe personalizim në regjimin tuaj të lëndëve ushqyese.

Si përmbledhje, përdorimi i BIG BUD® nga ADVANCED NUTRIENTS jo vetëm që maksimizon të korrat tuaja, por gjithashtu siguron mirëqenien e bimëve tuaja gjatë ciklit të tyre të rritjes. Është çelësi për të zhbllokuar potencialin e plotë të kopshtit tuaj dhe për të përjetuar një korrje të fortë me sytha të harlisur e të fuqishëm. Bimët tuaja do të lulëzojnë dhe ju falënderojnë për kujdesin dhe vëmendjen që marrin me BIG BUD® .

Shikoni detajet e plota